Marriott Állások

Éttermi host/hostess

Budapest, Magyarország
Étel, ital és gasztronómia

Meghirdetés dátuma Feb 13, 2020
Állásszám 20017673
Álláskategória Étel, ital és gasztronómia
Munkavégzés helye Budapest Marriott Hotel, Apaczai Csere Janos Utca 4, Budapest, Magyarország, Magyarország MEGTEKINTÉS TÉRKÉPEN
Márka Marriott Hotels Resorts /JW Marriott
Munkarend Teljesidős
Pozíció típusa Nem vezetőségi/órabéres

Induljon el velünk az útra
A Marriott Hotels, a Marriott International zászlóshajó márkája több mint 500 globális létesítménnyel a vendéglátás művészetének úttörőjeként gondoskodik a vendégek lebilincselő utazásáról. A Marriott Hotels hostjaként Ön is segíthet valóra váltani ezt az ígéretet azzal, hogy a vendégeket prémium választási lehetőségekkel, kifinomult stílussal és a részleteknek szentelt figyelemmel örvendezteti meg. Az Ön készségeivel és képzelőerejével felvértezve megújíthatjuk, amit az ágazatunk nyújtani tud, és felfedezhetjük az utazás jövőjét.

Készen állsz, hogy megkezd a kalandod a világ első számú szállodaláncánál?

A pesti rakparton elhelyezkedő Budapest Marriott Hotelnél támogatunk abban, hogy megvalósítsd az álmaid – megismerheted a szállodák világát, lehetőséget adunk a fejlődésre, a folyamatos hosszú távú munkalehetőségre, megismerheted lelkes munkatársainkat, valamint részt vehetsz állandó céges rendezvényeinken.

Kiváló munkakörülményeket biztosítunk, ahol valóban érezheted, hogy TE is számítasz!

A Marriott világszerte sorozatosan elnyeri a legvonzóbb munkáltató címet különböző kategóriákban, mint például a Working Mother / Dolgozó Anyák, Diversity Inc.,/ Sokszínűségi egyesület és a LatinaStyle magazin is több ízben elismeréssel jutalmazta. A FORTUNE magazin immáron sorban a tizenkettedik éve tünteti fel a Marriottot a “100 legjobb Munkáltató” között.

A vállalati juttatások nem merülnek ki az előrelépési lehetőségekben, beiskolázási támogatásban, karrier tervezésben, kedvezményes szobaár igénybevételi lehetőségben a Marriott szállodákon belül.

Lennél a következő…

ÉTTERMI HOTESS-ünk?

Hogy milyen feladatok várnának rád?

    • Vendégek fogadása, kísérése, ültetése, regisztrálása,
    • Vendég eligazítása az étterem területén,
    • Adminisztrációs feladatok ellátása,
    • Reggeliztetésben való segédkezés,
    • Szolgáltatások ajánlása,
    • F&B csapat támogatása

Elvárásaink:

    • Középfokú angol nyelvismeret,
    • Több műszakhoz való alkalmazkodás,
    • Munkaidő: heti 40 óra, napi 8 órás munkavégzés,
    • Flexibilitás,
    • Vendégorientált szemléletmód,
    • Kiváló kommunikációs képesség, kedvesség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
    • Nyitott, lelkes, tanulni vágyó személyiség.

Amit kínálunk:

    • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség,
    • Stabil, nemzetközi háttér,
    • Térítésmentes személyzeti étkezés,
    • Kiváló tömegközlekedés,
    • Utazási költségtámogatás,
    • Előrelépési lehetőség,
    • Kiváló munkakörülmények,
    • Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét stb)