Marriott praca

Koordynator ds. Planowania Grup i Konferencji

Warszawa, Polska
Sprzedaż i marketing

Data wysyłki Mar 05, 2019
Numer oferty 19000NJP
Kategoria oferty pracy Sprzedaż i marketing
Lokalizacja Sheraton Warsaw Hotel, Warszawa, Polska ZOBACZ NA MAPIE
Marka Sheraton Hotels & Resorts
Harmonogram Praca w pełnym wymiarze godzin
Przeprowadzka? Nie
Rodzaj stanowiska Spoza kierownictwa/Stawka godz.

Zacznij z nami swoją podróż

W Sheraton dokładamy najwyższych starań i sięgamy wyżyn we wszystkim, co robimy. Naszą inspiracją są goście i my dla siebie nawzajem – niestrudzenie dążymy do doskonałości. Kochamy to, co robimy i dajemy z siebie wszystko – w hotelu i poza nim.

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynatora ds. Planowania Grup i Konferencji będzie odpowiedzialna za bezpośrednią koordynację wszystkich zapytań dotyczących grup turystycznych oraz innych opartych jedynie na zakwaterowaniu w oparciu o podpisane kontrakty.

PROFIL KANDYDATA:
  • minimum 2- letnie doświadczenie w branży hotelarskiej lub turystycznej w bezpośredniej obsłudze gościa/klienta;
  • bardzo dobra znajomości języka polskiego i angielskiego;
  • umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie;
  • dokładność, sumienność i nastawienie na efektywność;
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • pozytywna prezencja i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych;
  • dobra znajomość hotelowych programów rezerwacyjnych oraz pakietu MS Office.

OFERUJEMY:
  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe i bony świąteczne;
  • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
  • spotkania integracyjne i rodzinne eventy;
  • dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy;
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi;
  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą.

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Marriott International jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, który stara się o odpowiednią różnorodność w procesie rekrutacji pracowników i rozwija kulturę integracji.