Marriott praca

Kierownik Zmiany Recepcji

Warszawa, Polska
Obsługa pokoi i usługi dla gości

Opis oferty

Data wysyłki Sep 18, 2018
Numer oferty 18002MUH
Kategoria oferty pracy Obsługa pokoi i usługi dla gości
Lokalizacja Sheraton Warsaw Hotel, Warszawa, Polska ZOBACZ NA MAPIE
Marka Sheraton Hotels & Resorts
Harmonogram Praca w pełnym wymiarze godzin
Przeprowadzka? Nie
Rodzaj stanowiska Spoza kierownictwa/Stawka godz.

Zacznij z nami swoją podróż
W Sheraton Warsaw Hotel dokładamy najwyższych starań i sięgamy wyżyn we wszystkim, co robimy. Naszą inspiracją są goście i my dla siebie nawzajem – niestrudzenie dążymy do doskonałości. Kochamy to, co robimy i dajemy z siebie wszystko – w hotelu i poza nim.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości poprzez sprawne zarządzanie zespołem recepcjonistów na zmianie.

Profil Kandydata

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2- letnie na stanowisku Recepcjonisty;
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • znajomość hotelowych systemów rezerwacyjnych;
  • umiejętność kierowania zespołem i motywowania pracowników;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;
  • dyspozycyjność - praca zmianowa na pełen etat również w weekendy i święta.

Oferujemy

  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, kartę sportową, bony świąteczne;
  • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi;
  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą.

Marriott International jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, który stara się o odpowiednią różnorodność w procesie rekrutacji pracowników i rozwija kulturę integracji.