Cariere Marriott

Therapist-Spa

Berlin, Germania
Spa

Descrierea Jobului

Data publicării Sep 18, 2018
Număr post 18002MQ8
Categoria postului Spa
Locaţie Hotel am Steinplatz, Autograph Collection, Berlin, Berlin VIEW ON MAP
Brand Autograph Collection Hotels
Orar Normă întreagă
Tipul postului În afara posturilor de conducere/cu ora

Începeți călătoria alături de noi
Colecția Autograph Marriott cuprinde un grup select de hoteluri partenere independente, elegante și luxoase, fiecare cu propria sa personalitate, experiență, stil și caracteristici distincte. Aflați în orașe importante și în destinații atrăgătoare din întreaga lume, oaspeții Autograph preferă șederile la hotelul care reflectă stilul lor unic și personal. Alăturați-vă echipei noastre și oferiți o experiență inovatoare oaspeților care rezistă anticipării.

Marriott International este un angajator care pune în aplicare o politică de egalitate de șanse, este hotărât să angajeze o forță de muncă diversă și susține o cultură incluzivă.