Marriott praca

Nocny Recepcjonista/tka

Warszawa, Polska
Finanse i księgowość

Opis oferty

Data wysyłki Mar 14, 2018
Numer oferty 18000QTH
Kategoria oferty pracy Finanse i księgowość
Lokalizacja The Westin Warsaw, Warszawa, Polska ZOBACZ NA MAPIE
Marka Westin Hotels & Resorts
Harmonogram Praca w pełnym wymiarze godzin
Przeprowadzka? Nie
Rodzaj stanowiska Spoza kierownictwa/Stawka godz.

Zacznij z nami swoją podróż
W Westin naszym głównym zadaniem jest dbać o dobre samopoczucie gości, zapewniając im odprężające otoczenie, przemyślane udogodnienia i interesujący program, aby mieć pewność, że wyjeżdżając będą czuli się lepiej niż kiedy przyjechali. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podróż może mieć negatywny wpływ na samopoczucie naszych gości i energicznie ich wspieramy, aby mogli zachować równowagę i doskonale radzić sobie z ewentualnymi niedogodnościami podczas podróży.

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Nocnego Recepcjonisty będzie odpowiedzialna za obsługę gości hotelowych oraz dbanie o ich komfort i jak najlepsze wrażenia z pobytu w Hotelu Westin. Do codziennych obowiązków będzie należało meldowanie i wymeldowywanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, udzielanie informacji gościom, dokonywanie rezerwacji i reagowanie na bieżące potrzeby gości.

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w pracy w hotelu przy bezpośredniej obsłudze gości na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość innych języków będzie atutem;
  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;
  • gotowość do pracy wyłacznie w godzinach nocnych;
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
  • mile widziana znajomość hotelowych systemów rezerwacyjnych.

Oferujemy:

  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe;
  • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
  • dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy;
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi;
  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą.

Odktyj karierę w The Westin Warsaw!

Marriott International jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, który stara się o odpowiednią różnorodność w procesie rekrutacji pracowników i rozwija kulturę integracji.