Cariere Marriott

Exec Housekeeper I

Le Méridien Emei Mountain Resort
Leshan, China
Menaj și spălătorie

Descrierea Jobului

Data publicării Apr 07, 2018
Număr post 180008AG
Categoria postului Menaj și spălătorie
Locaţie Le Méridien Emei Mountain Resort, Leshan, China VIEW ON MAP
Brand Le Meridien
Orar Normă întreagă
Relocare? Nu
Tipul postului Management

Începeți călătoria alături de noi

Aici, la Le Méridien, suntem convinși că ajutând oaspeții, deblocăm experiențele neașteptate și antrenante pe care fiecare destinație le poate oferi.  Oaspeții noștri sunt persoane avide de cultură, curioase și creative, cosmopolitane, care apreciază serviciile sofisticate, atemporale.  Oferim servicii și experiențe originale, șic și memorabile care îi inspiră pe oaspeți să deslușească destinația.  Căutăm persoane curioase, creative și bine informate care să se alăture echipei noastre.  Dacă vă face plăcere să intrați în legătură cu oaspeți care gândesc la fel ca dumneavoastră și doriți din suflet să creați experiențe neașteptate, vă invităm să explorați oportunitățile de carieră de la Le Méridien.

Marriott International este un angajator care pune în aplicare o politică de egalitate de șanse, este hotărât să angajeze o forță de muncă diversă și susține o cultură incluzivă.