Cariere Marriott

Supervisor-Recreation

Bandung, Indonezia
Golf, fitness și divertisment

Descrierea Jobului

Data publicării Jan 08, 2018
Număr post 17001W3V
Categoria postului Golf, fitness și divertisment
Locaţie Sheraton Bandung Hotel & Towers, Bandung, Indonezia VIEW ON MAP
Brand Sheraton Hotels & Resorts
Orar Normă întreagă
Relocare? Nu
Tipul postului În afara posturilor de conducere/cu ora

Începeți călătoria alături de noi
La Sheraton, ne depășim în tot ceea ce facem. Suntem inspirați de oaspeți și ne inspirăm unii pe ceilalți – ne dorim să facem lucrurile mai bine. Iubim ceea ce facem și oferim tot ce putem – în hotel și în afara acestuia. Când oaspeții se cazează la noi, ei nu cumpără numai o cameră cu un pat. Este o experiență. Căutăm persoane gata să se autodepășească în tot ceea ce fac. Dacă sunteți o persoană cu o dorință adevărată de a îmbunătăți viața dumneavoastră și a celor din jur, vă încurajăm să explorați oportunitățile de carieră de la Sheraton.

Marriott International este un angajator care pune în aplicare o politică de egalitate de șanse, este hotărât să angajeze o forță de muncă diversă și susține o cultură incluzivă.