Cariere Marriott

AsstDir-Sales II

Nanchang, China
Vânzări și marketing

Descrierea Jobului

Data publicării Jan 30, 2018
Număr post 17001I28
Categoria postului Vânzări și marketing
Locaţie Sheraton Nanchang Hotel, Nanchang, China VIEW ON MAP
Brand Sheraton Hotels & Resorts
Orar Normă întreagă
Relocare? Nu
Tipul postului Management

Începeți călătoria alături de noi

La Sheraton, ne depășim în tot ceea ce facem. Suntem inspirați de oaspeți și ne inspirăm unii pe ceilalți – ne dorim să facem lucrurile mai bine. Iubim ceea ce facem și oferim tot ce putem – în hotel și în afara acestuia. Când oaspeții se cazează la noi, ei nu cumpără numai o cameră cu un pat. Este o experiență. Căutăm persoane gata să se autodepășească în tot ceea ce fac. Dacă sunteți o persoană cu o dorință adevărată de a îmbunătăți viața dumneavoastră și a celor din jur, vă încurajăm să explorați oportunitățile de carieră de la Sheraton.

Marriott International este un angajator care pune în aplicare o politică de egalitate de șanse, este hotărât să angajeze o forță de muncă diversă și susține o cultură incluzivă.